TL 28 Gang Na Optreden

Medewerkers


Heeft u een vraag voor één van onze medewerkers? Op deze pagina vindt u een overzicht van de afdelingen zodat u de betreffende afdeling of medewerker kunt bereiken.

Directeur
Naud van Geffen - 072 548 9999 (kies 3)
Assistent: Marijke Aberson, maberson@taqatheaterdevest.nl

Commercie en bedrijfsvoering - 072 548 9999 (kies 2)
Manager: Michel Robert

Verhuringen en Evenementen
Shanna Somers, ssomers@taqatheaterdevest.nl
Simone Dekker, sdekker@taqatheaterdevest.nl
Femke Prins, fprins@taqatheaterdevest.nl

Gebouwenbeheer
Coördinator: Ron Homan
Medewerker: Johan Heijnen
Medewerker: Jeffrey Simon

HR & Organisatie
Carl Groenland

Financiën, Applicatiebeheer en Managementondersteuning - 072 548 9999 (kies 6)
Manager: Henk-Jan Zijlstra

Applicatiebeheerder
Arie van Olst

Administratie
Monique M. de Vries
Monique de Vries      

Managementassistente
Renate Vetman

Programma & Publiek
Manager en programmering: Marijke van den Muijsenberg - 072 548 9870
Jeugd- en jongerenprogrammering & Educatie: Nina Schelvis
Bijzondere projecten / Zomer op het Plein: Dorus Smit

Stadsorganist: Pieter van Dijk, info@grotekerk-alkmaar.nl

Marketing - 072 548 9999 (kies 4)
Teamleider: Elianne van Diepen, marketing@taqatheaterdevest.nl
Crm en publiciteit: Ceda Lablans
Publiciteit: Marja Elzinga
Nieuwe media: Ilona Broomans
Junior marketeer: Leonique Beck

Publieksservice - 072 548 9999 (kies 1)
Teamleider: Yvonne Ligtenberg
Eerste medewerker publieksontvangst: Michael Verheijen, Channa Sie-Letschert
Kassa: Iris Druiven, Vincent van der Zee, Mireille Otten, Roos Jong kaartverkoop@taqatheaterdevest.nl

Productie en Techniek - 072 548 9999 (kies 5)
Hoofd: Matthijs van Muiden

Theatertechniek
Toneelmeesters: Jorrit van Zwieten, Robbin IJlstra, Arthur van der Stoop theatertechniek@taqatheaterdevest.nl
Theatertechnici: Bas van Koetsveld, Jochem Kamsma, Yari Zomerdrijk, Rafi Oliemans

Grote Sint Laurenskerk - 072 514 0707
Beheerders: Sjoerd Visser, Mick Sman, Frenk Dieke, Miram van der Kraan, Sjoerd Appelman, Vincent van der Zee.

Raad van Toezicht Stichting TAQA Theater De Vest/Grote Sint Laurenskerk
Paul van Gessel (voorzitter)
Hans van Keulen
Demelzha Blinker
Eduard Pieter Oud
Christel Portegies
Anne Marie van der Wijst

Cookies

We helpen je online graag zo goed mogelijk en gebruiken daarvoor cookies. Stel ze hier in.

[2]
[1]